(067) 548-4933

Про компанію

«Blizzarini® & Belletta®»

Взуття Blizzarini - це сучасний стиль, комфорт і великий вибір моделей, які відображають останні тенденції моди на сьогоднішній день. Компанія спеціалізується на продажі жіночого взуття та чудово знає, що потрібно сучасним жінкам, щоб відчувати себе в тренді. Колекція Blizzarini допоможе підібрати зручну пару взуття до будь-якого образу.

Компанія Blizzarini & Belletta у сфері оптового продажу взуття на українському ринку існує більше 10 років і за цей час набула репутацію надійного та обов'язкового партнера, що надає тільки якісне взуття.

 

Компанія щорічно бере участь у міжнародних виставках взуття "ArtExpoShoes" і "Leaser and Shoes", щоб показати нові колекції, з урахуванням модних тенденцій та останніх дизайнерських розробок. Це як класичні, елегантні моделі, так і ультрасучасні, молодіжні.

 

Стильний дизайн, оригінальні кольорові рішення, зручність використання, ідеальне співвідношення ціни і якості - ось, що робить взуття торгової марки Blizzarini & Belletta популярною. Від інших торгових марок, що знаходяться в цьому ціновому сегменті, взуття нашої марки відрізняється різноманіттям конструктивних рішень, кольорових композицій, комбінацій зі шкіри, замші, текстиля. Взуття торгової марки Blizzarini & Belletta призначене як для ділового міського життя і повсякденного носіння, так і для гламурних вечірок і світських раутів.

НАША КОМАНДА 

Команда професійних менеджерів компанії працює з оптовими покупцями взуття з усіх регіонів України. Найкращою оцінкою нашої роботи є висока довіра клієнтів і партнерів. Чіткість і злагодженість роботи, виконання взятих на себе зобов'язань, висока якість надаваних послуг - ось ті принципи, які лежать в основі корпоративної культури компанії. Керуючись цими принципами, ми прагнемо досягти повного розуміння з кожним клієнтом, вирішити поставлені ним завдання з максимальною ефективністю, а також заслужити повагу партнерів з ведення бізнесу. Поважати себе, поважати кожного покупця нашого взуття - основні принципи нашої роботи.